TERMÍNY ŠICÍCH KURZŮ

Kurz šití v týdnu Kurz šití o víkendu Kurz šití pro děti Otevřená šicí dílna

Dobrý den,vzhledem k aktuálně probíhajícím karanténním opatřením jsme nuceni naše kurzy posunout na pozdější dobu. V případě, že by se tato opatření již neprodlužovala, aktuálně vypsané kurzy by probíhaly v době od 20. dubna do 15.května 2020.

V případě jakýchkoliv jiných změn Vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení.VOLNÁ MÍSTA V KURZU ŠITÍ V TÝDNU


VOLNÁ MÍSTA VE VÍKENDOVÝCH KURZECH ŠITÍ BŘEZEN/DUBEN

Pošlete EMAIL na : brnosije@gmail.com, zašleme informace a přihlášku

Pokud víkendový kurz již neinzerujeme, je zaplněn a bude začínat v sobotu v 9:30. Pokud si nejste jisti na jaký kurz jste přihlášeni a chcete více informací, pište na: brnosije@gmail.com

Upozorňujeme, že v obchodních podmínkách máme uvedeno:" Pokud máte Dárkový poukaz a přihlásíte se závazně na kurz,  termín již nelze měnit. V případě, že se nedostavíte a nebo odhlásíte nebo chcete změnit termín a nenalezneme náhradníka částka propadá." Děkujeme za pochopení.

Duben1. KURZ ŠITÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Vše se naučíte na výrobcích, které si zvolíte ze zaslaných materiálů. Jedná se o doplňky pro interiér a osobní potřebu či jednoduchý oděv....Naučíte se: obsluhu šicího stroje, rovné šití, šití v různých úhlech, entlování, ruční šití, podžehlování, všívání zipu, lemování, základní druhy strojových švů....

2. KURZ ŠITÍ MÍRNĚ POKROČILÝ

Vše se naučíte na Vámi zvolených výrobcích. Jako jsou sukně, trička, mikiny, kalhoty, šaty, kardigeny, jednoduché kabátky,...nebo složitější doplňky pro interiér. Lze šít i v dětských velikostech. Naučíte se: znalost základních textilních materiálů, brát míru, začišťovat a šít na overlocku, začišťovat šikmým proužkem, šít podsádky, záševky, druhy lemování, řasení, všívání gumy...atd. Dle projektu.
Cena: 1800 Kč, o víkendu 1800 Kč

3. KURZ ŠITÍ STŘEDNĚ POKROČILÝ

Vše se naučíte na Vámi zvolených výrobcích jako jsou například košile nebo sukně. Řasené, trička, mikiny se zipem a podsádkou, kalhoty do pásku, kapsy, šaty, kardigeny, kabátky,...Naučíte se: vsazovat pásek a rukávy, šít kapsy, různé typy všívání zipů, rozparky, šít límce či stojáčky, používat coverlock, atd. dle projektu.
Cena: 1800 Kč, o víkendu 1800 Kč

4. KURZ KONSTRUKCE STŘIHŮ

Budete mít možnost si zhotovit klasický základní střih na míru a posléze si vymodelovat různé typy sukní, halenek, kalhot nebo šatů, dle vaší pokročilosti. 
Cena: 2 000 Kč

5. KURZ ŠITÍ KAPES A ZIPŮ

Díky tomuto kurzu budou mít vaše modely zajímavější profesionální vzhled a získají na větší funkčnosti. Šijeme na vzornících: Kalhotové rozparky: rozparek na knoflíky, rozparek na zadrhovadlo ZIP: s dvojitým podkrytem a přinechanou podsádkou na krytu s předšitými podsádkami Kalhotové kapsy: boční kapsa, klínová kapsa, ve švu. Zadní kapsy: s výpustkovou lištou, jednovýpustková s patkou.
Cena: 2000 Kč

6. KURZ ŠITÍ NA DĚTI

Od tepláčků a triček přes mikiny až po softshell, záleží co vám doma zrovna chybí a co si budete přát ušít.
Cena: 900 Kč

7. KURZ ŠITÍ NA OVERLOCKU

Tento workshop je určen pro začátečníky i mírně pokročilé. Naučíte se jak overlock navlékat, nastavit a šit různé druhů stehů. V ceně je zahrnut materiál, odnesete si dva jednoduché výrobky.
Cena: 600 Kč

8. KURZ ŠITÍ KOŠILE

Šití košile krok za krokem od přípravy střihů až po konečné lemování a začištovaní.
Cena: víkendový kurz 2000 Kč


KONTAKT

Brno šije

VEVEŘÍ 39
BRNO, 602 00
1. patro 

Email: brnosije@gmail.com
tel: 608 842 423 / 704 111 582

Stali jsme se oficiální prodejci šicích strojů

BROTHER, které si u nás v dílně můžete vyzkoušet a koupit.

Brother

V dílně si můžete vyzkoušet průmyslové šicí stroje Garudan 

Garudan_logo2


Šicí stroje lze zakoupit v eshopu https://eshop.anita.cz/

brno šije Facebook
Obchodní podmínky
Na začátek